Alsat Online TV
Hotel.al

Kërko

Moti

Click on the slide!

Orkidea

Nese vertete e keni kerkuar nje pasdite clodhese,argetuese dhe mbi te gjitha ndryshe ne cdo dite te javes vjen ne shtepite tuaja emisionin ORKIDEA ora 17.30

Më tepër...
Click on the slide!

Agon

Cdo mengjes ne oren 7.00 do te vijn nga ekrani i Albanian Screen ne shtepite tuaja emisioni “AGON”.

Më tepër...
Click on the slide!

Dossier

Nga Agim Popoci

Çdo të shtune në orën 21:00. Nje dosje per nje çeshtje...DJE, SOT & NESER

Click on the slide!

Skaner Kampionat

Nga Gerti Çarçani

Të Dielen në orën 22:30. SKANER KAMPIONAT është emision analitiko-sportiv i përjavshëm.

Më tepër...
Click on the slide!

Studio Sprint

Nga Albana Ruzi

Cdo të hënë dhe të premte në orën 19:30.  Informacione të detajuara nga superliga, zhvillimet kryesore sportive në vend dhe lajmet më të rëndësishme nga bota.

Më tepër...
Rrëzohet Sali Shehu, PD 11 vota kundër Topit
(46 vota)
e martë , 01 nëntor 2011
Image Me akuza dhe qëndrime të qarta kundër Presidentit të Republikës është shoqëruar prezantimi i Sali Shehut si kandidatura e propozuar për të kryesuar Kontrollin e Lartë të Shtetit. Shqyrtim i Dekretit anashkaloi kualifikimet profesionale të Sali Shehut, pasi deputetët komentuan qëndrimin e Bamir Topit.

Lexo të plotë ...
 
Lajme nga vendi
Lajme nga rajoni
Lajme nga bota
Sport
Advertisement

Alsat vjen tek ju me nje emer te ri, nje imazh te ri dhe nje filozofite re.

  Pas shtate vite ekzistence ne tregun e media audiovizive ne Shqiperi, projekti me emrin Alsat perfundon duke lene prapa te gjithe kontributin  e vlerave qe ka transmetuar dhe motivuar ne shoqerine shqiptare. Duke trasheguar me te miren e  ketij projekti dhe me bindjen se cdo gje qe perfundon nuk humb por transformohet Albanian Screen eshte nje projekt i ri me ambicien per tu transformuar shume shpejt ne ekranin e te gjithe shqipetareve kudo qe jane.

 

Ekonomi

article thumbnailKomisioni i Ekonomisë miraton kandidaturat e BSH

e hënë , 31 tetor 2011

Partia Socialiste nuk do të japë votën pro për Adrian Fullanin, i propozuar për t’u bërë anëtar i Këshillit Mbikqyrës të bankës...
Lexo te plote

Artikuj të tjerë

Kulturë

article thumbnailCmimet Kult, më 31 tetor mbrëmja Gala

e enjte , 27 tetor 2011

Akademia “Kult” për të shtatin vit organizon mbrëmjen e madhe gala të ndarjes së cmimeve të vit për artistët më të mirë....
Lexo të plotë

Artikuj të tjerë

Shkencë

article thumbnailServerat e Facebook, qendra e re në Suedi

e premte , 28 tetor 2011

Rrjeti social Facebook do të ndërtojë qendrën e parë të të dhënave jashtë Shteteve të Bashkuara në Lulea, një zonë në Suedi...
Lexo të plotë

Artikuj të tjerë

Kuriozitete

article thumbnail"Zemërohet" Etna, spektakël për vendasit

e hënë , 24 tetor 2011

Mali Etna, vullkani më i lartë dhe më aktiv i Europës, shpërtheu për disa orë llavë e flakë duke ofruar një spektakël të...
Lexo të plotë

Artikuj të tjerë